Pēdējā iespēja

Wrap IN Wool būs pārmaiņas un  pirms mēs ziņojam par jaunumiem, mēs vēlamies atbrīvot plauktus un izpārdodam līdz pēdējam Lamana Puno, Katia Prime Merino un Katia Cotton-Merino Tweed dzijas par ļoti zemām cenām. 

Spied TE un ķer ciet!


Vaidavas atmiņu zeķes

Ar brīnišķīgo adījumu aprakstu  Žaneti tikāmies Vaidavā vasaras vidū kopā ar citām adītājām. Baudījām labas sarunas, ēdienu, smieklus, adīkļus un pirtiņu. Pateicoties šim adīšanas retrītam, Žanete jau atkal ir radījusi atmiņu zeķes. Lai uzadītu #vaidavamemoriessocks Jums būs nepieciešamas divas Lamana Merida dzijas fices (vienā krāsā) un apraksts Vaidavas atmiņu zeķēm (ņemiet vērā, ka apraksts ir angļu valodā).

Dziju var atrast šeit .

Valmieras atmiņu zeķes

Brīnišķīga sadarbība tapa ar Zaneteknits. Žanete ir latviešu adītāja un adījumu aprakstu autore, kas iekaro pasauli ar saviem skaistajiem, rakstainajiem adījumu aprakstiem.

Mēs tikāmies Valmierā gada sākumā un pateicoties šim pasākumam, Žanete izlēma radīt atmiņu zeķes. Lai uzadītu #valmieramemoriessocks Jums būs nepieciešamas divas Lamana Merida dzijas fices un apraksts Valmieras atmiņu zeķēm (ņemiet vērā, ka apraksts ir angļu valodā).

Dziju var atrast šeit un aprakstu meklējat www.zaneteknits.com


Wrap In Wool Sociālajos tīklos

Dalies savos sociālajos tīklos, lietojot #wrapinwool un mēs priecāsimies kopā ar Jums par Jūsu adījumu, tamborējumu!


Jautā mums!

Mēs zinām, ka nopirkt dziju interneta veikalā nav viegli, bet mēs esam šeit, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem. Raksti un jautā, kā Tev vajag palīdzēt. Mēs gribam, lai tas, ko Jūs radīsiet, nestu Jums prieku un kalpotu ilgi. 


Zeķu dzija