WRAP IN WOOL STĀSTS

Wrap in Wool stāsts sākās 2017.gadā, kad es, Indra, Wrap IN Wool saimniece adīju tik daudz zeķes, kad tuvākie sāka protestēt, ka būs jau gana. Tas bija laiks, kad no dzijas un adatām nebija nemazākās sajēgas. Adīju ar to, kas bija pieejams lielveikalos un to, kas bija palicis atmiņā no skolas laikiem. Kad šādi biju adījusi pāris gadus, sapratu, ka gribu adīt no labākas dzijas, ka ir arī cita veida adatas un sāku pētīt. No šī 2017.gada esmu izmēģinājusi neskaitāmu zīmolu dzijas, adatas un sākusi adīt pēc aprakstiem.

Esmu apmeklējusi starptautisku izstādi Ķelnē, kur tiek piedāvātas neskaitāmu zīmolu dzijas un preces rokdarbniekiem. Esmu pabeigusi Burdas skolu mašīnadīšanā un lai arī man patīk adīt uz adāmmašīnas, mana aizrautība un meditācija ir adīšana ar rokām. Man sapnis par savu dzijas veikalu ilgi bija tikai sapnis. 2020. gada situācija pasaulē saistībā ar Covid - 19, man deva laiku pārdomām, daudz adīšanai un redzot, cik Latvijas sievietes skaisti ada, arī tamborē, man 2021. gada janvārī deva drosmi uzsākt savu biznesu - atvērt dzijas interneta veikalu Wrap IN Wool.  Es no sirds izbaudu adīt ar labu, kvalitatīvu dziju un man ir žēl savs laiks, adīt ar sliktu, nekvalitatīvu un sintētisku dziju. Es vēlos Wrap IN Wool piedāvāt to, kas man pašai ir pārbaudīts un atzīts par nevis labu, bet ļoti labu esam.

Mans Wrap IN Wool stāsts sākas ar vācu zīmola Lamana atvešanu uz Latviju. Piedāvāšu Jums to, kas patīk man pašai, bet es vienmēr veicot  pasūtījumu, esmu atvērta Jūsu ieteikumiem un vēlmēm. No sirds ceru, ka Jūs izbaudiet adīšanas procesu tikpat ļoti kā es un adīšana no kvalitatīvas dzijas sniedz Jums gandarījumu.

Patīkamu iepirkšanos un lai Jums izdodas iecerētie adīšanas un tamborēšanas projekti !


Ar cieņu, Indra